Analiza podatkowa

Wybierz najlepsze rozwiązanie z

najnowszym programem
analiza podatkowa

Izabeli i Jacka Leśniewskich

Program Analiza Podatkowa

Cena: 699 zł 

Aktualne również w 2024 roku. 

Dla kogo? Kancelarie podatkowe, biura rachunkowe, przedsiębiorcy.

Program pomoże Ci przeanalizować wybór formy opodatkowania w związku z Polskim Ładem. Program analizuje aż do 5 firm działalności dla jednego podatnika.

Program Analiza Podatkowa

Jesteś przedsiębiorcą bądź właścicielem kancelarii podatkowej lub biura rachunkowego? Zmiany wprowadzone przez Polski Ład utrudniają Ci podjęcie decyzji? Zapewne zastanawiasz się co wybrać: podatek liniowy, podatek progresywny czy ryczałt od przychodów ewidencjonowanych?

rozwiązaniem Twojego problemu
jest program analiza podatkowa, który uwzględnia składkę zdrowotną i nowe uregulowania prawne!

Analiza Podatkowa

Jeden Program - wiele możliwości

Funkcjonalność

Dla jednego podatnika można dodać do 5 firm działalności. Przy wyborze rodzaju działalności dostępne są: jednoosobowa działalność gospodarcza, najem prywatny, spółka cywilna, spółka jawna, spółka partnerska, spółka komandytowa, spółka komandytowa odwrócona.

Personalizacja

W programie Analiza Podatkowa możesz wybrać wspólnie rozliczenie z małżonkiem. Podczas analizy program bierze pod uwagę, czy korzystasz z ulg: dla rodzica 4+, dla powracającego z zagranicy, dla seniora, dla rodzica samotnie wychowującego dzieci, na pierwsze dziecko.

Wielowymiarowość

Program Analiza Podatkowa podczas wyliczeń bierze również pod uwagę dodatkowe źródła dochodów, takie jak: umowa o pracę, renta/emerytura, działy specjalne produkcji rolnej, umowa o dzieło, umowa o praktyki absolwenckie, umowa zlecenie, umowa zlecenie z prawami autorskimi, powołanie, najem lub dzierżawa, prawa autorskie, dochody zagraniczne, nierejestrowana działalność i inne.

Aktualizacje

W najbliższym czasie program Analiza Podatkowa zostanie poszerzony program: spółkę z o.o., spółkę komandytowo-akcyjna, spółkę akcyjna oraz prostą spółkę akcyjna oraz o ulgę dla młodych.

program analiza podatkowa

Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania na rok podatkowy lub nad wyborem rozliczenia dla JDG i spółek osób fizycznych oraz najmu prywatnego to mamy dla Ciebie rozwiązanie – Program Analiza Podatkowa.

Najnowszy i sprawdzony program, który pomoże Ci przeanalizować wybór formy opodatkowania w związku z Polskim Ładem.

Cena: 699 zł 

Wizja zautomatyzowanej analizy podatkowej przypadła Ci do gustu? Chciałbyś zobaczyć program w akcji?

Pobierz DEMO

Wejdź na ALO2 i pobierz spakowany plik aplikacji demo wraz z przykładowymi danymi oraz wynik obliczeń w formie PDF dla tych danych bez ograniczeń wersji demo. Plik archiwum jest zabezpieczony hasłem: demo.

Zastanawiasz się jak to działa?

Program po analizie danych wskazuje najlepszą opcję prowadzenia działalności w kolejnym roku. Wygenerowane obliczenia można:

  • wydrukować,
  • zapisać jako plik PDF,
  • wysłać e-mailem do klienta/podatnika.

Autorzy

Autorami programu Analiza Podatkowa są Izabela Leśniewska i Jacek Leśniewski, doradcy podatkowi z 30-letnim doświadczeniem z kancelarii podatkowej Alo-2 sp. z o.o. i eksperci współpracujący z Rzeczpospolitą i prawo.pl, oraz programista Marek Olszewski z MOL-Systemy Komputerowe. Program powstał w celu ułatwienia analizy zmian podatkowych wprowadzanych przez Polski Ład. 

Demo i licencja

Wersja wykonywalna DEMO pozwala na wprowadzenie danych, natomiast wynikiem są losowe liczby, a z chwilą wykupu licencji otrzymują Państwo klucz licencyjny na nr NIP-u licencjobiorcy i nie ma konieczności powtórnego wprowadzania danych (odblokowuje się moduł obliczeń i zamiast losowych liczb otrzymujemy wynik).

 
Po zakupie produktu proszę o wysłania e-maila z numerem NIP z prośbą o przysłanie klucza aktywacyjnego. Gdy dostaną Państwo klucz aktywacyjny programu, należy zalogować się na konto klienta, w sekcji „Moje zamówienia” wybrać „Pobieralnia” i tam pobrać plik zip. Potem należy go rozpakować i zainstalować program.


Licencja na produkt jest roczna i pozwala na korzystanie z programu na wielu stanowiskach w jednej firmie. Przedłużenie licencji na następny rok będzie kosztowało 30% aktualnej ceny. Uwaga! Aby skorzystać z rabatu, należy zalogować się na konto w sklepie.


Natomiast w sekcji Moje zamówienia, w pierwszym rzędzie, po lewej stronie jest „Historia zamówień”. Można tam pobrać fakturę (pierwsza czerwona ikonka po prawej przy zamówieniu).

UWAGA! Program nie stanowi elementu usługi doradztwa podatkowego!
Program ma charakter wyłącznie edukacyjny i ze względu na przyjęte uproszczenia nie może być wyłączną podstawą do podejmowania decyzji prawno-podatkowo-biznesowych. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku korzystania z tego narzędzia. Ustalenie wysokości obciążeń podatkowych w danym przypadku musi być dokonane indywidualnie we współpracy z profesjonalistą. Kwoty podane przez program mają charakter orientacyjny i mogą się różnić od kwot „rzeczywistych” o różne wartości ze względu np. na zaokrąglenia oraz prognozowane wartości przychodów i kosztów. Niniejszy program nie jest doradztwem podatkowym w rozumieniu ustawy o doradztwie podatkowym. 

Wybierz preferowaną przez Ciebie formę kontaktu

kontakt

Adres

Kontakt

Godziny otwarcia